Wycieczka do kina

19 marca 2010

W piątek 19 marca wybraliśmy się do kina na zabawną komedię familijną "Alvin i wiewiórki 2". Tytułowy bohater Alvin oraz Simon i Theodor idą do szkoły, a to powoduje całą serię niefortunnych i przezabawnych zdarzeń.
Oglądając film byliśmy świadkami wielu ciekawych przygód, które "wciągnęły" nie tylko młodszych widzów, ale i tych nieco starszych. Podczas seansu znakomicie się bawiliśmy! Humor, wartka akcja, świetnie dobrane piosenki (Flo Rida, Beyonce) czynią ten film godnym uwagi i polecenia.

Oto co mówią o filmie jego twórcy:

"Pierwszą część filmu dedykowaliśmy ludziom, którzy dorastali w latach osiemdziesiątych i oglądali w telewizji serial o Alvinie i wiewiórkach, ale chcieliśmy żeby podobał się także ich dzieciom, a nawet rodzicom, którzy pamiętali kreskówkę z lat sześćdziesiątych. Uznaliśmy, że zrobiliśmy fajny film i warto nakręcić kolejną część."(Janice Karman; produkcja)
"W pierwszej części poruszyliśmy temat rodziny, a dokładnie zacieśniania więzów rodzinnych. W drugiej części chcieliśmy pokazać poróżnionych braci, a potem to jak się godzą."(Ross Bagdasarian; produkcja)