Wycieczka do kina z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

14 października 2008

W dniu święta Edukacji Narodowej wspólnie z innymi dziećmi wybraliśmy się do kina na bajkę pt. "Wyprawa na księżyc"- 3D! Było rewelacyjnie!

Przed salą kinową każdy z Nas otrzymał okulary... wkroczyliśmy w trójwymiarowy świat... Bajka opowiadała o trzech muchach: Ilorazie, Nadzie i Kluchu, którzy postanowili spełnić swoje marzenie... polecieć na księżyc. Bohaterowie byli uczestnikami wielu zabawnych wydarzeń, a w niektórych momentach trochę strasznych. Cała sala przepełniona była śmiechem dzieci! A nawet i Pań nauczycielek. Poniżej komentarze pierwszoklasistów:

Oczami uczniów - Wycieczka do kina z okazji święta Edukacji Narodowej.
Wycieczka była super! To był mój pierwszy raz kiedy oglądałem bajkę 3D. Nie mogę się już doczekać kolejnego razu!

Stanisław Kujawski

Wyprawa do kina była bardzo udana! Można było "dotknąć" postaci i wielu innych rzeczy występujących w bajce. Najbardziej podobał mi się Klucha - wieczny głodomor!

Nadia Jóźwiak

Wizyta w kinie bardzo mi się podobała. Bajka 3D naprawdę jest warta obejrzenia! Najbardziej podobały mi się muchy, które poleciały na księżyc oraz dziadek Nada. Mam nadzieję, że niedługo znów pojedziemy do kina.

Bartosz Wojtasik