Wycieczka do Wytwórni Filmowej

21 listopada 2017

W dniu 21.11 wybraliśmy się do najstarszej, działającej na terenie Warszawy, wytwórni filmowej. Warsztaty w ramach projektu PLAN FILMOWY to działania o wymiarze teoretycznym i praktycznym, prowadzone przez specjalistów pracujących, na co dzień w branży filmowej, mających doświadczenie również na polu pracy z dziećmi i młodzieżą. Klasa 4 wzięła udział w zajęciach z charakteryzacji, podczas których nie tylko dowiedziała się wiele na temat specyfiki pracy charakteryzatora, obejrzała zdjęcia z planów, ale również w parach lub małych grupach, dzieci podjęły się charakteryzacji kolegów i koleżanek, tematem przewodnim była starość. Pomagała nam w tym Magdalena Lerynowicz, która jest doświadczoną charakteryzatorką i edukatorką oraz wykonuje zawód perukarza, Obecnie pracuje i współpracuje z teatrami warszawskim. Praca dzieci wymagała wiele cierpliwości i pomysłowości, wszystkie spisały się doskonale.