Występ na festiwalu teatralnym Totalnie Teatralnie

23 marca 2012

Klasa szósta wystąpiła na festiwalu "Totalnie teatralnie" ze spektaklem "Mały książę". W przedstawieniu brali udział wszyscy uczniowie. Nie obyło się bez problemów technicznych, ale dzieci zrobiły wszystko, co mogły. Dzięki temu dostały nagrodę specjalną, którą będzie kolejna interesująca wycieczka do szkoły charakteryzacji. Mali aktorzy wrócili zmęczeni, ale z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.

Podczas przeglądu przydarzyły się nam problemy techniczne, takie jak nie działające mikrofony lub nieodpowiednie oświetlenie. Gdy nadeszła pora na wyjście moje i Mikołaja, mój kolega miał problem z przejściem z jednej strony na drugą i musiałem rozpocząć scenę sam. Pan akustyk też albo za często albo za późno włączał muzykę, ale koniec końców zagraliśmy najlepiej jak mogliśmy. Potem nadszedł czas na... CZEKOLADOWĄ FONTANNĘ!!! Myśleliśmy, że nie dostaliśmy żadnej nagrody i rozczarowani wróciliśmy do Warszawy. Jednak myliliśmy się. Dostaliśmy nagrodę specjalną, obejmującą wycieczkę do SZKOŁY CHARAKTERYZACJI!

Marek Piętka

Scena była bardzo duża i trzeba było mówić wyjątkowo głośno. Nasz występ był niezły, lecz były drobne problemy technicze... Cała organizacja konkursu i dom kultury zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Takie konkursy są ciekawe, emocjonujące i przydatne. Pomagają one w radzeniu sobie ze stresem. Takie chwile pamięta się długo. Zachęcam wszystkich do zgłaszania się do konkursów, a poza tym można zdobyć świetne nagrody.

Bruno Parzych