Zakończenie Lata

14 września 2012

Ciepłe, pogodne lato nieubłaganie gaśnie. Kaprysy pogody coraz częściej przypominają o nadchodzącej jesieni. Dnia 14 września 2012r. dzięki uprzejmości Firmy Turystycznej Potris odbył się wesoły piknik na pożegnanie lata. Dla uczestników zorganizowano wiele atrakcji i gier. Był też poczęstunek, dzięki któremu utracone siły szybko wracały i zabawa mogła trwać dalej.
Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone z tak barwnego, beztroskiego festynu.

Na festynie było mnóstwo atrakcji i każdy znalazł coś dla siebie. Po zabawie zorganizowano pyszny poczęstunek. Sądzę, że piknik był pozytywnym wydarzeniem. Dmuchany zamek, gąsienica, zabawki i gry najbardziej spodobały się najmłodszym, choć najstarsi też dobrze się bawili.

Michał Sztyk-Szymański

Uważam, że piknik był dobrym pomysłem. Miło jest pobawić się z przyjaciółmi poza murami szkoły. Sądzę jednak, że zabrakło atrakcji i konkursów dla starszych uczniów .przyznaję, że trochę się nudziłam. Mam nadzieję, że takich festynów będzie więcej, jednak z trochę innym programem.

Basia Szatkowska