Zakończenie roku PSP 114

18 czerwca 2009

To już nasz ostatni dzień jako pierwszoklasistów! Na tę uroczystość - zakończenie roku szkolnego 2008/2009 - zgromadziliśmy się wspólnie z wszystkimi uczniami PSP 114 i najbliższą rodziną w teatrze Rampa.

Cała uroczystość była przednia! W pierwszej części miał miejsce spektakl pt.: "Męczeństwo Piotra Oheya", który przygotowały starsze dzieci pod bacznym okiem pana Tomasza Łysiaka; wystąpienie klas młodszych w prezentacji wierszy Jana Brzechwy o zwierzętach oraz klas starszych w inscenizacji piosenek z Króla Maciusia Pierwszego. Zwycięzcy konkursów recytatorskich jeszcze raz mieli szansę wygłosić swoje nagrodzone wiersze.

Każdy z uczniów czuł się na scenie jak prawdziwy aktor! Gromkie brawa utwierdziły nas w przekonaniu, że wiele nauczyliśmy się podczas mijającego roku szkolnego, chociaż wiele jeszcze zostało...

Drugą cześć spotkania stanowiło uroczyste wręczenie świadectw, dyplomów oraz wszelkich wyróżnień.

"Kochani, swoją ciężką pracą i ogromnym wysiłkiem w pełni zasłużyliście na odpoczynek. Życzę Wam zatem kolorowych, radosnych, pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji!!!Do zobaczenia za dwa miesiące - już w drugiej klasie."

Wioleta Marciniak