Zakończenie Roku w Rampie

22 czerwca 2016

W tym roku na scenie teatru „Rampa” zobaczyliśmy m.in. uczniów z klasy IV- VI w repertuarze „Do Trzech Razy Sztuka-Do Trzech Razy Fredro” w reżyserii p. Tomasza Łysiaka. Mieliśmy okazję obejrzeć fragmenty trzech wspaniałych komedii „Zemsty”, „Dam i huzarów”, ”Pana Jowialskiego”. Była to prawdziwa uczta intelektualna nie tylko dla miłośników A. Fredry. Po wręczeniu nagród, pucharów i świadectw nastąpiło uroczyste pożegnanie klasy VI. W drugiej części  młodsi uczniowie zaprezentowali ciekawy program taneczny i muzyczny bazujący na klasyce polskiej piosenki. Był to niezwykły wieczór, pełen humoru, zabawy i pozytywnej energii.

Do tego wydarzenia przygotowywaliśmy się bardzo sumiennie. Za nami liczne próby na których dokonywaliśmy ostatnich poprawek by wszystko było gotowe na czas. Przed występem miałam małą tremę, która na szczęście ulotniła się,  gdy zobaczyłam moich bliskich na widowni. To niesamowita przygoda wystąpić na prawdziwej scenie w teatrze.

Oliwia Witkowska

Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Nasza ciężka praca została doceniona. Wszystkim podobał się nasz występ. Nie było żadnych niespodziewanych sytuacji, wszystko poszło według planu.

Tomek Przychodzki