Zakończenie Roku w Rampie

25 czerwca 2015

25 czerwca 2015 r. w teatrze Rampa odbyło się uroczyste zakończenie roku.Tym razem starsi uczniowie rozpoczęli ten niezwykły wieczór od  dramatu Adama Mickiewicza „Podglądamy Dziady”. Było to prawdziwie artystyczne wyzwanie, któremu nasi uczniowie niczym prawdziwi, doświadczeni aktorzy sprostali. Wspaniale wcielili się w kreowane przez siebie postaci.

Bardzo wzruszającym momentem było zaprezentowanie przez uczniów z klasy IV, V i VI „Zakazanych piosenek”. Wysłuchaliśmy antologię patriotycznych i satyrycznych piosenek okupacyjnych wplecionych w sytuacje z życia wojennej Warszawy.

W części drugiej tego wyjątkowego wieczoru mieliśmy okazję podziwiać uczniów klasy pierwszej i drugiej w układzie choreograficznym pani Agnieszki Kurek do popularnych piosenek. Doskonała interpretacja wierszy w wykonaniu uczennic z klasy trzeciej bez wątpienia wzbogaciła ten artystyczny przegląd. W części oficjalnej nastąpiło wręczenie wyróżnień oraz pożegnanie klasy szóstej, której życzymy dalszych sukcesów w nauce. Piosenki z „Akademii Pana Kleksa” w wykonaniu naszych najmłodszych uczniów zakończyły ten wieczór, wyjątkowy pod każdym względem!