Zakończenie Roku Szkolnego 2010/2011

22 czerwca 2011

Dnia 22 czerwca 2011r. w Teatrze Rampa odbyło się zakończenie roku szkolnego. To wyjątkowe spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor, który w nawiązaniu do minionych miesięcy - obfitujących w wiele sukcesów i radości - pogratulował wszystkim uczniom wytrwałości i otwartości z jaką dążyli do zdobywania wiedzy.

Tradycyjnie już część oficjalną poprzedziły prezentacje artystyczne dzieci. Tym razem widownia miała przyjemność obejrzeć pokazy taneczne przygotowane przez Panią Agnieszkę Kurek, spektakl muzyczny pod kierunkiem Pani Małgorzaty Ścibisz, a także przedstawienie "Mały Książę" w reżyserii Pani Anny Mateckiej. Najmłodsi - wspierani przez Panią Irinę zaprezentowali dziecięce piosenki.

W drugiej części wieczoru odbyło się uroczyste wręczenie świadectw, nagród i wyróżnień, któremu przewodniczyła Pani Dyrektor. Poszczególne klasy zgromadzone na scenie wokół swoich wychowawców świętowały nadejście beztroskich wakacji. Wszyscy mogli z dumą przedstawić rodzicom upragnione świadectwa. Liczne grono otrzymało z rąk Pani Dyrektor nagrody specjalne jako wyraz uznania dla wybitnych osiągnięć w nauce, sukcesów w konkursach przedmiotowych, a także za wzorową postawę uczniowską.

Szczególnie miłym momentem uroczystości było wręczenie wyróżnień dla rodziców, którzy przez wiele lat wspierali szkołę, a ich codzienna współpraca z nauczycielami i Dyrekcją nad rozwojem dzieci odznaczała się serdecznością i zrozumieniem.

Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych, beztroskich wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!