Zdrowe odżywianie

3 listopada 2015

W naszej szkole dbamy o zdrowie i witalność, dlatego zaprosiliśmy pracowników firmy SEBEX, aby w ramach prowadzonego w PSP 114 projektu "Owoce i warzywa w szkole", poprowadzili zajęcia edukacyjne dotyczące zdrowego odżywiania. Prelekcja oraz przepyszna degustacja świeżo wyciskanych soków, bardzo się wszystkim podobała. Zgodnie uznaliśmy, że poszerzenie wiedzy na temat znaczenia owoców i warzyw w codziennej diecie zaowocuje lepszym zdrowiem i samopoczuciem.

Dziś rozmawialiśmy o witaminach, a żeby dokładniej się przekonać jak pysznie smakują próbowaliśmy świeżo wyciskanych soków. To wszystko mogliśmy sporządzić dzięki dzisiejszej lekcji z Panią dietetyk. Bardzo podobało mi się to spotkanie.

Marianka Bocheńska

Na spotkaniu z Panią dietetyk nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy. Mogłam też spróbować świeżego soku z jabłek i marchwi. Podobała mi się ta wizyta.

Marysia Radolińska