Zielona Szkoła 2014

26-30 maja 2014

Nadszedł czas długo oczekiwanej przez dzieci Zielonej Szkoły. Tym razem zwiedziliśmy Kraków i jego okolice. Zwiedziliśmy dawna siedzibę królów polskich Wawel wraz ze Smoczą Jamą, Rynek Starego Miasta z Kościołem Mariackim, Kopiec Kościuszki, muzeum  z doskonale wykonanymi figurami woskowymi naszych bohaterów narodowych oraz Kopalnię Soli w Wieliczce, która jest jednym z najcenniejszych zabytków w Polsce. Mieszkaliśmy w uroczym miasteczku koło Krakowa, Dobczycach  nad Zalewem Dobczyckim.

Wycieczka była bardzo ciekawa, najbardziej podobała mi się Kopalnia Soli w Wieliczce i Kopiec Kościuszki.

Lena Rynkun –Werner

Bardzo podobała mi się Kopalnia Soli w Wieliczce, bo można było lizać ściany,  na których była sól i można było tam robić zdjęcia.

Karolina Niewczas

Bardzo mi się podobało jak zwiedzaliśmy Wawel i jak wchodziliśmy na Kopiec Kościuszki.

Staś Mazur