Zielona Szkoła

26-30 maja 2014

Kraków to prawdziwy skarbiec kulturalny. Przez pięć dni zwiedzaliśmy naszą byłą stolicę, podziwiając architekturę, odwiedzając królewskie groby, ucząc się historii, słuchając starodawnych legend i eksplorując podziemne korytarze Wieliczki. Oczywiście nie zabrakło też czasu na gry i zabawy w pobliżu dobczyńskiego zalewu, ogniska i dyskoteki. Na długo zapamiętamy wspólnie spędzone chwile w tym wyjątkowo pięknym zakątku Polski.

W Krakowie bardzo mi się podobało, zwiedziłem wiele interesujących zabytków. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i bardzo polubiłem duże, krakowskie obwarzanki. Kraków to bardzo piękne miasto, miło spędziłem w nim czas. Zielona szkoła za szybko minęła.

Janek Kuźma

Nigdy wcześniej nie byłem w Krakowie, dlatego bardzo się ucieszyłem z tej wycieczki. Było bardzo fajnie. Podobało mi się nie tylko miasto, ale też ośrodek, w którym byliśmy – „Jałowcowa Góra”.

Zawsze próbowałem sobie wyobrazić jak wygląda Wieliczka, muszę przyznać, że zaskoczyło mnie, że jest aż taka piękna! Na pewno tam wrócę! To była nasza najlepsza wycieczka!

Łukasz Piętka

Kraków jest bardzo interesującym miejscem. Zwiedzaliśmy Stare Miasto, Wawel, Wieliczkę. Pływaliśmy również po Wiśle. Najbardziej podobało mi się w Wieliczce, nasz przewodnik ciekawie i zabawnie opowiadał. Najnudniej było na rejsie, ale może dlatego, że pogoda się popsuła i było zimno. Myślę, że jeszcze pojadę do Krakowa.

Michał Szatkowski